Penter klinkerinės grindnio trinkelės Juist 210x50x70
Paspauskite nuotrauką, kad ją padidintumėte

Penter klinkerinės grindnio trinkelės Juist 210x50x70

  • Prekės kodas:34477340
  • Prieinamumas:Užsakoma prekė

Dalintis:

Wienerberger koncernas yra viena stambiausių keraminių medžiagų gamintojų, kurio veikla sukoncentruota plytų gamybai ir tiekimui po visą pasaulį. Koncernas turi daugiau kaip 226 gamyklas 30 šalių. Iš jų – 42 plytų gamyklos Europoje.

Koncerno Wienerberger veikla pradėta 1819 m. Įmonė užima pirmą vietą pasaulyje pagal keraminių blokų gamybą, pirmą vietą Europoje bei antrą JAV pagal keraminių plytų gamybą ir pirmą vietą Europoje pagal keraminių čerpių gamybą.

Koncerno Wienerberger tikslas yra efektyvi ir nekenksminga supančiai aplinkai statybinių medžiagų gamyba ir pardavimas.

Lietuvoje koncernas Wienerberger pristato keturis savo gaminamus produktus: keramines stogo čerpes Koramic, klinkerines apdailines plytas Terca, grindinio trinkeles Penter ir tuščiavidurius keraminius blokus Porotherm.

Grindinio trinkelės Penter – tai aukštos kokybės garantija ir neribotos galimybes jūsų architektūriniams sprendimams. Penter gamintojas, šimtametes tradicijas puoselėjanti bendrovė Wienerberger, dėka šiuolaikinių technologijų gali pagaminti platų spektrą aukštos kokybės bei įvairių spalvų, dydžių ir formų klinkerio trinkelių.

Grindinio šaligatvių, kelių ir aikščių dengimas klinkerinėmis trinkelėmis – tai dažnas ir patikimas metodas formuojant bei gražinant teritoriją, o nepaprastas atsparumas dėvėjimuisi, patvarumas ir maža vandens absorbcija (<6%) yra išskirtinis klinkerio gaminių bruožas. Grindinio trinkelės Penter – tai visiškai natūrali statybinė medžiaga, suteikianti neribotas pritaikymo galimybes sodams, terasoms, pėsčiųjų zonoms, aikštėms, keliams ir netgi fontanams. Grindinio trinkelės Penter idealiai tinka tiek miesto kraštovaizdžiui, tiek ir sodo sklypui. Skirtingi trinkelių klojimo modeliai leis jums realizuoti drąsiausius architektūros sprendimus, kurie išlaikys savo unikalią išvaizdą metų metus.

Klinkerio trinkelės degamos labai aukštoje temperatūroje (1100 ° C), kuri suteikia joms ypatingą stiprumą, tankį (> 2000 kg / m3) ir ilgaamžiškumą. Jos gali atlaikyti atšiaurias atmosferos sąlygas ir aukštą mechaninį krūvį. Spalva nesikeičia bėgant laikui, trinkelės yra atsparios rūgštims, druskoms ir aliejams. Trinkelės – nepretenzingas gaminys, jomis labai lengva rūpintis, o dėl šiurkštaus, vandenyje neslystančio paviršiaus jomis patogu ir saugu judėti.

Prekės ženklas
Prekės ženklas Wienerberger
Gaminio tipas
Gaminio tipas Klinkerinės trinkelės