Glaistymo kampai

Įrenginėjant sienas lubas ir pertvaras iš gipso kartono, tenka rūpintis ne vien pagrindinių profilių surinkimu ir plokščių prisukimu prie jų, tačiau ir papildomus darbus, tokius kaip glaistymas, kurio metu naujai suformuotas paviršius yra išlyginamas ir paruošiamas tolimesniems apdailos veiksmams. Gipso kartono plokščių glaistymas yra svarbus procesas, nepriklausomai nuo to ar vyksta naujos statybos, tiesiog atliekamas remontas namams ar komercinėms patalpoms. Šio proceso metu yra uždaromos visi, net ir mažiausi plyšiai, taip gerinant garso ir šilumos izoliaciją patalpose.  

Kam reikalingi glaistymo kampai?

Glaistant gipso kartono konstrukcijų išorinius kampus be jokių papildomų priemonių dažnai susiduriama su problemomis. Plokščių kraštai dažnai būna nupjauti ir pjūvių vietos būna ne tik nelygios bet ir iš jų byra gipsas, dėl ko glaistas nesilaiko arba dengiasi netolygiai. Tam, kad to nevyktų yra naudojami glaistymo kampai – specialūs metaliniai kampai. Jie atlieka dviguba funkcija: sustiprina bei apsaugo kampą ir žinoma palengvina jo glaistymo procesą. Glaistas gerokai tvirčiau užsikabina už perforuoto profilio ir tvirčiau laikosi ant konstrukcijos.

Yra 2 pagrindiniai glaistymo kampų tipai: 

    • Įprasti metaliniai – naudojami išorinių kampų glaistymui. Jie tvirtinami ant plono sluoksnio glaisto, kurio perteklius yra pašalinamas iš po profilio pro perforacijas.

    • Metaliniai kampai su armuotu tinkleliu – šio tipo profiliai yra naudojami tais atvejais kai tenka lyginti kampus.

Pirkti glaistymo kampus internetu - apsimoka!

Siūlome savo klientams ne tik laiko patikrintų gamintojų glaistymo kampus, bet ir galimybę juos pirkti internetu. Gera kaina įsigyti produktai ir sutaupytas laikas yra tikrai geros priežastys dėl kurių vertėtų apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. O tiems, kas ieško būdų įsigyti statybines medžiagas dar pigiau, turėtų patikti nuolaidos ir įvairios akcijos (vienokia ar kitokia akcija vyksta kone kasdien). Pas mus garantuotai rasite viską, ko jums gali prireikti remonto ir statybų darbams, o apsipirkimas užtruks gerokai trumpiau nei įprastoje parduotuvėje. Be to nereikia tampytis su sunkiais kroviniais, nes prekės gali būti pristatytos ten, kur jums jų reikia.