Skardinė danga

Skarda jau gan seniai yra naudojama kaip stogų danga. Pigi, lengvai apdorojama ir pasižyminti neblogomis techninėmis savybėmis šių priežasčių negalima buvo ignoruoti, ieškant sprendimų stogams padengti. Tačiau anksčiau, dėl savo blogos garso izoliacijos ją labai retai naudodavo gyvenamiems namams ir dažniau rinkdavosi ūkinės ir pagalbinės paskirties pastatams. Tačiau šiais laikais skardinė danga yra gaminama  taip, kad minimizuoti jos trūkumus ir išryškinti teigiamas savybes. Taip atsirado gan universalios medžiagos, kurias vis dažniau galima pamatyti visur, kur vyksta statybos ir dengiamas naujas stogas.   

Skardinės dangos privalumai 

Nors visiškai eliminuoti garsus, kurie kyla nuo skardinio stogo lyjant, nepavyksta, tačiau daugelis namų savininkų labiau vertina tas teigiamas savybes, dėl kurių skardiniai stogai tampa vis populiaresniais:

    • Paprastas ir greitas montavimas. Ypač ši savybė išryškėja dengiant nesudėtingus vieno ar dviejų šlaitų stogus. Didelis lakštų plotas leidžia užbaigti darbus  per ganėtinai trumpą laiką. 

    • Apsaugojus skardą specialiomis dangomis nuo korozijos, yra užtikrinamas ilgesnis jos tarnavimo laikas. Tinkamai prižiūrima, tokios dangos nereikės keisti 20-30 metų. 

    • Medžiagos lengvumas. Suteikia galimybę darbus atlikti net ir vienam žmogui, be to nereikia rūpintis stipresnėmis stogo konstrukcijomis. 

Skardinė danga - nuo ko priklauso kaina?

Nors ir atrodo nesudėtingai, tačiau skardinė danga nėra priskiriama prie biudžetinių. Ganėtinai aukšta metalo kaina turi įtakos ir iš jo gaminamai produkcijai. Tačiau nereikia pamiršti, kad visais atvejais tokio stogo montavimo darbai kainuos gerokai pigiau nei daugelis analogų. 

Visgi net ir iš skirtingų dangų tipų, gaminamų iš skardos, tokių kaip čerpinė imitacija, moduliai stogai, trapecinis arba klasikinis profilis, išsirinkti ne visada būna lengva, o kainų skirtumai neretai siekia kartus.  Pagrindinės to priežastys yra šios:

    • skirtingi gamintojai – kiekvienas kurių taiko savo gamybinius ypatumus ir ieško kompromisų tarp kainos ir kokybės;

    • Skardos storis – net ir rodos visiškai nedidelis skirtumas tarp 0,4 ir 0,5 mm storio medžiagos iš tiesų sudaro net 25 %, kurie ir atsispindi kainoje.

Norint įsigyti skardinę stogo danga pigiau, kviečiame susipažinti su mūsų elektroninės parduotuvės asortimentu ir pikti patikusias prekes internetu. Tikėtina kad vienokiam ar kitokiam jūsų pasirinkimui bus taikoma akcija, leisianti sutaupyti dar daugiau.