Reviziniai liukai

Gipso kartono plokštės yra dažnai naudojamos ne vien lubų ir pertvarų įrengimui, tačiau ir komunikacijų paslėpimui. Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdžiai, elektros kabeliai ir įvairūs laidai, kurių įprastai šiuolaikiniuose namuose būna itin daug ir nepuošia jokios patalpos. Dėl šios priežasties, statybų ar remonto metu, tenka rūpintis, kad visas šis „turtas“ būtų paslėptas ir negadintų bendro vaizdo. Tačiau visiškai užmūryti ganėtinai svarbių komunikacijų negalima, nes atsitikus kokiam netikėtumui ar poreikiui atlikti kokius nors pokyčius ar pataisymus teks griauti pertvaras. Tam, kad to daryti neprireiktų yra naudojami reviziniai liukai ir durelės.   

Kam reikalingi reviziniai liukai?

Revizinių liukų pagalba galima greitai ir patogiai atlikinėti visų svarbiausių patalpų sistemų kontrolę. Jie plačiai naudojami gyvenamuosiuose ir biurų patalpose, gamybinėse ir komerciniuose objektuose. Jų panaudojimas leidžia išspręsti eilę užduočių:

    • Gauti prieigą prie vamzdžių, filtrų, vandentiekio vožtuvų, kondensavimo ir vėdinimo sistemų;

    • Paslėpti už perdangų skaitliukus ir kitą įrangą, bet pasilikti lengvą būdą reikalui esant ją pasiekti;

    • Organizuoti tvarkingą prieigą prie santechninių vamzdžių, paslėptų už gipso kartono sienų.

    • Naudoti tą pačią apdailą, kaip ir aplinkui esančioje sienoje. 

Revizinių liukų montavimas

Revizinių liukų konstrukcija leidžia juos montuoti praktiškai vienoje plokštumoje su gipso kartono plokšte. Tai leidžia praktiškai nevaržomai rinktis bet kokį apdailos būdą, nes liuko durelės tampa naujai įrengtos sienos ar pertvaros dalimi. Dėl šio ypatumo reviziniai liukai dažnai naudojami tais atvejais, kai sienos apdailai yra naudojamos plytelės. Tinkamai parinkus durelių vietą ir atlikus montavimo darbus, dureles galima paslėpti taip, jog tik jus žinosite apie jų buvimo vietą.

Visiems savo klientams rekomenduojame revizinius liukus ir kitas statybines medžiagas pirkti internetu iš mūsų elektroninės parduotuvės. Gera ir konkurencinga produktų kaina yra tai ko siekiame, kad mūsų pirkėjai galėtų įsigyti dominančias medžiagas pigiau ne vien tik tada kai joms yra paskelbta akcija. Platus asortimentas, patogi ir greita prekių paieška ir galimybė apsipirkti vos per kelias minutes turėtų patikti visiems, kas vertina laiką ir mėgsta komfortą.