Trinkelės

Pristatome išvaizdžias, kokybiškas, modernaus dizaino trinkelės. Visos trinkelės atkeliauja tiesiai iš patikimų gamintojų, kurie užtikrina tik itin aukštos kokybės produkciją. Išsirinkite iš skirtingų formų, matmenų bei atspalvio asortimento ir sukurkite norimą grindinį. Plačiame prekių asortimente rasite tiek tradiciškų pilkų, tiek itin modernių ir spalvingų trinkelių skirtingiems poreikiams.

Trinkelės:

Betoninės trinkelės

Klinkerinės trinkelės

Tvirtos, atsparios dilimui, ilgaamžės ir gražios – grindinio trinkelės atitinka visas išvardintas savybes. Šios, į plytas panašios medžiagos, plačiai naudojamas kiemų, takelių, aikštelių bei šaligatvių įrengimui. Tos vietos, kurioms uždengti dar prieš kelis dešimtmečius būdavo naudojamas asfaltas arba betonas, šiais laikais yra puošiamos trinkelėmis. Žodis „puošiamos“ nėra panaudotas šiaip sau, nes būtent estetinis vaizdas yra viena pagrindinių priežasčių, dėl ko žmonės renkasi trinkeles vietoje paprastesnio ir greitesnio betonavimo. Tarp kitų veiksnių, kurie byloja apie šios medžiagos pranašumus prieš analogus galima įvardinti šiuos:

    • Ekologiškumas, jei lygintume trinkeles su asfaltu. Vien natūralių medžiagų naudojimas gamyboje, nekelia jokios rizikos aplinkai.

    • Atsparumas karščiams bei šalčiams. Savybės leidžiančios trinkelėms tarnauti ilgiau nei betoninei ar asfalto dangai

    • Tinkamumas remontui. Pakeisti vieną ar kitą pažeistą trinkelę yra daug greičiau ir paprasčiau nei lopyti asfaltą.

Nuo ko priklauso trinkelių kaina? 

Trinkelių gamybai mūsų laikais pagrinde naudojamos dvi bazinės medžiagos – cementas ir molis. Iš pirmojo gaminamos betoninės, o iš antrojo – klinkerinės trinkelės. Betoniniai gaminiai savo ruožtu dar skirstomi į lietus ir presuotus, pagal tai, kokiu būdu yra gaminami. 

Liejant yra naudojamas daugmaž įprastas cemento, smėlio ir vandens su kai kuriomis papildomomis priemaišomis mišinys, supilstomas į formas ir dedamas ant vibrostalo, kad iš jo pasišalintų oras. Tai yra paprasčiausias ir pigiausias gamybos būdas. Presavimui yra imamas pusiau sausas mišinys iš kurio slėgio ir vibracijos pagalba yra formuojamos trinkelės. Procesas yra daug tikslesnis ir montavimas iš tokiu būdu gaminamų trinkelių yra greitesnis ir paprastesnis.

Klinkeriui savo ruožtu yra būtinas ypač svarus molis, neturintis jokių kitų priemaišų, kuris po išdžiūvimo yra deginamas aukštesnėse nei 1300 laipsnių temperatūroje. Dėl sudėtingesnio proceso ir geresnių eksploatacinių savybių, klinkerinių trinkelių kaina yra aukščiausia.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite viską ko gali prireikti įrengiamiems namams arba naujų statyboms. Daugelis mūsų klientų įvertina, jog nauda pirkti internetu yra kur kas didesnė nei galimybė įsigyti kai kurias prekes pigiau. Nors šis veiksnys neabejotinai yra svarbus, dėl ko ir stengiamės, kad mūsų kaina būtų patraukli net kai nevyksta akcija ar išpardavimas. Tačiau tikime, kad padedame sutaupyti ir daug laiko bei pastangų važinėjant ir vaikštant po įprastas parduotuves.