Stoglangiai

Modernūs, itin sandarūs, aukštos kokybės stoglangiai atitiks pačius įvairiausius poreikius. Pristatome patikimų gamintojų stogo langus bei izoliuojančius komplektus skirtingomis kainomis. Pas mus atrasite norimų matmenų ir dizaino stoglangius bei daugybę kitų reikiamų medžiagų ir detalių stogams. Kreipkitės ir mielai padėsime išsirinkti bei patarsime visais kilusiais klausimais.

Stogai namams suteikia būtiną apsaugą nuo lietaus, sniego ir vėjo, tačiau tuo pačiu metu jie apriboja ir saulės spindulių patekimą į patalpas. Stoglangiai leidžia išspręsti šią problemą ir suteikia galimybę aprūpinti mansardas ir kitas tiesiogiai po stogais esančias patalpas natūralia šviesa. 

Stoglangių įrengimas

Stoglangių įrengimas gali būti atliekamas tiek klojant stogą ir dar nesibaigus statyboms, tiek ir užbaigus darbus, kai paaiškėja, jog patalpose trūksta natūralios šviesos. Jei savo namuose esate nusimatę mansardos įrengimą, tai be stoglangių užtikrinti pakankamą apšvietimą, nenaudojant dirbtinės šviesos šaltinius bus praktiškai neįmanoma. Net tais atvejais, kai kambaryje yra numatytas fasadinis langas, vieno jo dažnu atveju nepakanka ir tenka pirkti papildomus sprendimus.

Įprastai langų dydis parenkamas taip, kad jie tilptų į tarpus tarp gegnių, tai leis atlikti visus montavimo darbus be sudėtingesnių konstrukcijos pokyčių. Langų kiekis apskaičiuojamas pagal po stogu esančios patalpos plotą. 1 kvadratinio lango metro pakanka maždaug 10 kvadratinių metrų kambario ar patalpos, kuriame jie statomi.  

Nuo ko priklauso stoglangių kaina?

Stoglangių kainos priklauso nuo kelių veiksnių ganėtinai įprastų veiksnių, būdingų daugeliui panašių gaminių: dydis, atsidarymo būdas ir žinoma medžiagos, iš kurių jie yra pagaminti. Visgi yra ir tokie šiuolaikiški sprendimai kaip automatika – pulto pagalba valdomi stoglangiai. Sprendimas labai patogus ten, kur langai yra įrengiami ganėtinai aukštai. Ir nors už jį teks sumokėti papildomai, tačiau jei užtaikyti kai tokiems stoglangiams galioja akcija, tai gali būti labai patogia investicija.

Be to, skirtingai nei įprasti fasadiniai langai, stogams skirta produkcija yra gerokai platesnė ir dėl to gali būti skirstoma į kelis tipus:

    • Šviesos tuneliai – sprendimai, padedantys padidinti patalpų apšvietimą, net tais atvejais kai tarpas tarp lubų ir stogo dangos siekia iki 2 metrų. Tai vienas pigesnių sprendimų, tačiau ji sudėtinga lyginti su pilnaverčiais langais, nes jų dydis dažna tesiekia 30-40 cm skersmens.

    • Stoglangiai plokštiems stogams – sustiprintos konstrukcijos ir storesnio stiklo gaminiai, kuriems tenka gerokai didesni krūviai nei šlaitiniams modeliams. Atitinkamai ir kainą jų yra aukštesnį

    • Stogo liukai – sprendimai tarnaujantys kaip atsarginiai išėjimai į stogą. Jų konstrukcija nėra apšildyta, tad jie yra tinkami nešildomoms patalpoms todėl ir kainuoja pigiau. 

Stoglangius savo klientams suteikiame galimybę įsigyti tik internetu.