Sandarinimo medžiagos

Pristatomos įvairios sandarinimo medžiagos: hermetikai, klijai, mastikos, specialios juostos, putos, taip pat sandarinimo įrankiai. Gausus ir skirtingus poreikius atitinkantis pasirinkimas! Tiekiame tik profesionalių gamintojų, patikimą ir patikrintą produkciją. Įsigykite reikiamų medžiagų gera kaina – esant poreikiui padėsime išsirinkti ir patarsime visais statybinių medžiagų pasirinkimo klausimais.

Statybose ir įvairiuose montavimo darbuose kartais tenka pasirūpinti ne vien patikimu ir tvirtu elementų sujungimu tarpusavyje ir sandarumo tarp jų užtikrinimu. Tai reiškia, kad tarp dalių praktiškai neliktų net ir mažiausių plyšelių, pro kuriuos galėtų prasiskverbti oras. Sandarumas yra itin svarbus šiuolaikinėse statybose, kai siekiama užtikrinti kuo aukštesnį pastatų energetinį efektyvumą ir neleisti oro masėms nevaržomai judėti į ir iš patalpų pro tokius elementus kaip langai, durys ir kitas pastato ertmes. Šią užduotį palengvina kokybiškos sandarinimo medžiagos, kurių pagalba galima užpildyti tiek dideles, tiek ir pačias mažiausias ertmes ir taip  apsisaugoti ne tik nuo šilumos praradimų, bet ir nuo dulkių ar kenksmingų dalelių, kurios gali patekti į patalpas kartu su lauko oru. 

Kaip išsirinkti sandarinimo medžiagas?

Sandarumui užtikrinti gali būti naudojamos pačios įvairiausios medžiagos, kurios pasižymi skirtingomis savybėmis. Tarp populiariausių sprendimų yra montavimo putos, sandarinimo juostos, klijai bei hermetikai.  Iš esmės, visas šias priemones galima suskirstyti į dvi grupes, pagal jų darbinę būklę:

    • Kietėjančio – keičiančios savo būklę dėl vykstančių cheminių reakcijų ar tiesiog išdžiūvant. Šioje grupėje yra įvairūs silikoniniai, poliuretaniniai ir akriliniai hermetikai, kurių pagalba yra užpildomi tarpai tiek tarp korėtų medžiagų, tokių kaip medis, betonas ar gipskartonis, tiek ir tarp takų paviršių turinčių elementų – stiklas, plastikas ar keramikinės plytelės. Taip pat prie kietėjančių sandarinimo medžiagų priskiriamos ir montavimo putos, be kurių neapsieina jokios šiuolaikinės statybos.

    • Nekietėjančios – kurių konsistencija eksploatacijos metu praktiškai nesikeičia. Jie yra naudojami vietose, kur yra galimos pastato konstrukcijos judėjimas ar deformacijos – stogo plokštės, tarpai ir sujungimai visuose blokiniuose pastatuose. 

Pirkti sandarinimo medžiagas internetu apsimoka

Savo klientams suteikiame galimybę įsigyti sandarinimo medžiagas internetu. Tokiu būdu mes stengiamės, kad perkamų prekių kaina būtų konkurencinga, o akcija ar kitos nuolaidos leistų nusipirkti jas dar pigiau. Tai yra labai paprastas ir patogus būdas pirkti sandarinimo medžiagas, kai taupoma daugybė laiko ir nereikia patiems važinėti po parduotuves, ieškant reikiamų prekių.