Fasado tvirtinimo medžiagos

Fasadas – neabejotinai viena labiausiai pastebimų ir paliekančių didžiausią įspūdį kiekvieno pastato dalių. Tačiau tam, kad jis ne tik atrodytų gražiai, bet ir tarnautų ilgai bei tinkamai apsaugotų kitas namo konstrukcijas, svarbios yra ne tik kokybiškos apdailos medžiagos bet ir jų tvirtinimas. Pastarasis procesas ne visada būna lengvas ir daugeliu atvejų priklauso nuo daugybės veiksnių. Fasado tvirtinimo medžiagos nors ir nėra pagrindinis ir esminis elementas, nuo kurių priklauso namo statybos ar jo išorės remontas, tačiau vaidina ganėtinai svarbų vaidmenį. Jų pagalba daugelis darbų atliekami taip, kaip yra numatyta, medžiagų gamintojo ir yra išvengiama galimų problemomų, kurios dažnai atsitinka būtent dėl netinkamų tvirtinimo detalių pasirinkimo.

Paltų fasado tvirtinimo medžiagų ir elementų asortimentą galite pirkti internetu iš mūsų elektroninės parduotuvės. Čia rasite daug žinomų gamintojų produktų, kuriuos iš mūsų įsigyti pigiau leidžia tiek gera kaina, tiek ir akcija, kurią laikas nuo laiko skelbiame įvairiems gaminiams.   

Kam skirtos fasado tvirtinimo detalės?

Fasado tvirtinimo detalių yra ganėtinai daug, ir jų pasirinkimas priklauso nuo to, kokiomis medžiagomis renkatės apipavidalinti savo namą. Pagrindinė jų paskirtis – užtikrinti, jog tvirtinami elementai kuo tvirčiau susijungtų, atrodytų gražiau ir kokybiškiau bei ilgiau išsilaikytų savo vietose. Armavimo tinkleliai, cokoliniai profiliai, PVC profiliai bei smeigės yra tik keli iš daugelio tvirtinimo detalių, leidžiančių sukurti kokybišką ir nepriekaištingą fasadą, kuris atlaikys pačius įvairiausius išorinius veiksnius ir apsaugos nuo jų namo sienas. 

Kita paskirtis, kurią atlieka fasado tvirtinimo elementai – apšiltinimui skirtų medžiagų išlaikymas savo vietose. Tam ypač tinka  specialūs profiliai, kurių pagalba ne tik išlyginamos sienos, bet ir kokybiškai užtvirtinamos medžiagos, kurių pagalba namo sienos gali atlaikyti net ir didžiausius šalčius. Armavimo tinklelis padeda sustiprinti tinko sluoksnį, ypač tais atvejais kai jis yra dedamas ant medžiagų, nepasižyminčių aukšta adhezija. Rodos smulkmena, tačiau nuo jos gali priklausyti labai daug, nes netolygiai arba nekokybiškai uždėtas tinkas gali pradėti skilinėti ir trūkinėti, dėl ko nebeatliks savo funkcijos, kas neigiamai atsilieps ir kitoms namo konstrukcijos elementams.