Hidroizoliacija

Statybų metu svarbu pasirūpinti patikima ir kokybiška hidroizoliacija. Pristatome vienus geriausių prekyboje hidroizoliacinių sprendimų. Visas medžiagas gauname iš patikimų gamintojų, kurie vykdo savo produkcijos gamybą pagal aukščiausius kokybės standartus. Pas mus rasite platų hidroizoliacinių medžiagų mišinių bei specialių juostų asortimentą skirtingomis kainomis. Jeigu nerandate ieškomos prekės – susisiekite ir mes padėsime Jums visais hidroizoliacijos medžiagų pasirinkimo klausimais.

Drėgmė gali padaryti daug žalos bet kokiam statiniui ar pastatui, nepriklausomai nuo to, iš ko to, iš kokių medžiagų jie būna pastatyti. Tam kad jų tarnavimo laikas nesutrumpėtų, tenka rūpintis hidroizoliacija – priemonėmis, kurios padeda atstumti drėgmę ir apsaugo statinio elementus. Jos yra naudojamos tiek vidaus tiek išorės darbams dėl ko būna skirtingos konsistencijos ir formos. Tačiau nepriklausomai nuo to, kuris hidroizoliacijos tipas yra pasirinktas, jis privalo užtikrinti, jog į patalpas nepateks drėgmė, o su ja kenksmingas sveikatai ir daug žalos padarantis pelėsis.

Hidroizoliacijos tipai

Hidroizoliacinės medžiagos gali būti skirstomos į tipus pagal įvairius veiksnius ir savybes. Tarp populiariausių galima įvardinti šiuos būdus atskirti vienas hidroizoliacijas nuo kitų: • Pagal pritaikymo sritį – čia išskiriamos priemonės išorei ir vidaus darbams. Pirmoji yra naudojama apsaugant konstrukcijas iš lauko, įrenginėjant pamatus arba dengiant stogą. Antru atveju, medžiagos yra naudojamos sienų ir grindų apdorojimui patalpose su padidintu drėgmės lygiu: voniose, baseinuose ir pirtyse. • Pagal naudojimo būdą galima išskirti šias hidroizoliacines medžiagas: ◦ Paviršutinės – naudojamos apsaugoti stogą nuo drėgmės. ◦ Slėginės – reikalingos ten, kur pastato konstrukcijoms tenka susidurti su pastoviu vandens slėgiu (pvz. esant aukštam gruntiniam vandeniui) ◦ Kompleksinės – universalios priemonės tinkančios įvairiems konstrukciniams elementams. • Pagal padengimo technologijas dažniausiai sutinkamos šios priemonės: ◦ Klijuojamos medžiagos. Jos prisiklijuoja prie paviršiaus ir sukuria apsauginį sluoksnį. Šiam tipui priklauso įvairios hidroizoliacijos juostos. Membrana, geotekstilė, manžetas ir kitos šiuolaikinės priemonės taip pat yra priskiriamos šiai kategorijai. ◦ Dažomieji hidroizoliacijos mišiniai yra užtepami ant paviršiaus teptukais ir voleliais bei sukuria plotą apsauginę plėvelę. ◦ Glaistai – mentelių pagalba užtepamos ant paviršiaus medžiagos tampa tikrai neįveikiama kliūtimi drėgmei. Yra naudojama tiek vidaus tiek ir išorės darbams. ◦ Įsigeriantys mišiniai – yra purškiami arba tepami ant paviršiaus. Jie keičia apdirbamų statybinių medžiagų savybes, gerinant jų atsparumą drėgmei ir šalčiui. ◦ Injekcinės – hidroizoliacinės priemonės, kurios yra įpurškiamos į sienų ar pertvarų vidų ir ten sukuria patikimą apsaugos sluoksnį.