Akyto betono blokeliai

Akytas betonas, kaip statybinė medžiaga yra žinoma maždaug 100 metų. Būtent prieš tiek laiko buvo atrastos pirmosios technologijos padedančios išgauti šią tvirtą ir ganėtinai šiltą medžiagą. Tačiau iš jo gaminami blokeliai tik sąlyginai neseniai įgijo didesnį populiarumą ir pripažinimą. Paprastas montavimas ir geros eksploatacinės savybės leidžia juos pritaikyti ir panaudoti pačioms įvairiausioms statyboms. Nors ir susideda iš paprastų sudedamųjų dalių, tačiau blokelių gamyba yra pakankamai sudėtinga. Pagrindą sudaro cementas vanduo, kalkės ir smulkus kvarcinis smėlis. Papildomai yra dedami aliuminio milteliai, kurie sukelia savotišką „raugimo“ procesą, kurio metu blokeliuose ir atsiranda poros su oru.  

Mūsų elektroninėje parduotuvėje suteikiame klientams galimybę įsigyti daugelį produktų ypač gera kaina tiek su akcija, tiek ir be jos. Be to, pirkti internetu yra ne tik pigiau, bet ir ženkliai greičiau ir patogiau nei fizinėse parduotuvėse.  

Akyto betono blokelių savybės

Gamybos procese naudojant autokalvinį apdirbimą, leidžia sukurti lygias geometrines proporcijas, kas leidžia tarp jų palikti gan mažą tarpą. Daugybė porų blokelių viduje suteikia jiems tokias svarbias savybes kaip šilumos bei garso izoliacija. Medžiaga yra ganėtinai universali ir tinka įvairiems projektams, tiek gyvenamiems namams, tiek ir ūkiniams pastatams ar garažams.  

Akyto betono privalumai ir trūkumai

Akytojo betono blokeliai kaip ir kitos mūrijimui skirtos medžiagos turi tiek pranašumų, tiek ir trūkumų. Teigiamos savybės yra šios:

    • Aukštas šilumos izoliavimas – ko gero pagrindinis blokelių pliusas, tačiau juo dažniausiai pasižymi didesnį tankį turintys gaminiai iš kurių statomos išorinės sienos. 

    • Mažas svoris – leidžia taupyti įrenginėjant pamatus. Taip pat ši savybė palengvina ir pačius statybos darbus.

    • Kokybė, kurią užtikrina gan sudėtinga gamybos technologija. 

    • Nedidelė kaina – ganėtinai svarbus veiksnys renkantis statybines medžiagas bet kuriuo metu 

Tarp neigiamų blokelių savybių yra šios:

    • Mažas atsparumas tiek tempimui tiek gniuždymui. Dėl šios priežasties, naudojant šiuos blokelius, yra būtina pasirūpinti papildomu konstrukcijų armavimu – sustiprinimu. 

    • Dideli blokelių gabaritai – gali būti tik privalumu, nes pagreitina montavimo darbus, tačiau dažnai tenka juos pjaustyti, kad pritaikyti poreikiams.

    • Blokeliai sugeria drėgmę, tad norint, kad jie atlaikytų šaltesnes žiemas teks gerai juos apšildyti. Šioje kategorijoje prekių nėra.