Balkonų ir terasų elementai

Balkonai ir terasos vis dažniau tampa svarbiomis kiekvienų namų dalimis. Čia gyventojai įsirenginėja poilsio zonas, kuriose malonu leisti laiką po darbų ir mėgautis gražiu oru. Dėl šios priežasties, šių zonų įrengimui tenka skirti pakankamai dėmesio ir pasirūpinti visomis priemonėmis, padedančiomis jas išlaikyti gražiomis ir funkcionaliomis. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas grindų dangai ir tokiems elementams, kaip aliuminiai profiliai balkonų ir terasų grindų pakraščiams. 

Šie terasų elementai yra nepakeičiami, kai dangai yra naudojamos keraminės arba akmens masės plytelės, bei kita ventiliuojama danga. Jie gali būti naudojami tiek privačiuose namuose, tiek ir daugiabučiuose.  

Aliuminių profilių sistemų privalumai ir savybės

Aliuminių profilių sistemos – tai ganėtinai nauji terasų ir balkonų elementai, vis dar atrandantys savo klientus. Tačiau šių sistemų naudojimas turi eilę privalumų, apie kuriuos žino ne visi.  Kokios gi savybės, daro šiuos elementus tokiais naudingais? Pažvelkime į juos iš arčiau:

    • Pakraščių apsauga. Plytelių danga balkonuose ir terasose gali atrodyti labai įspūdingai ir suteikia patalpoms prabangos ir stiliaus. Tačiau, jei nebus apsaugotos iš kraštų, su laiku net ir tvirčiausios plytelės gali pradėti skylinėti. Aliuminiai profiliai neleidžia tam atsitikti ir gerokai prailgina prekinę grindų išvaizdą.

    • Vandens pašalinimas. Viena didžiausių problemų su lauke esančiomis plytelėmis dengtomis grindimis – po jomis besikaupiantis vanduo. Tai ypač jaučiasi šaltuoju metų laiku kai dėl besiformuojančio ledo ir pastovios drėgmės, pradeda irti plyteles laikantis cementinis mišinys. Aliuminiai profiliai padeda pašalinti besikaupiančią drėgmę ir neleidžia jai neigiamai veikti grindų ilgaamžiškumą.

    • Apsauga žemiau esančių balkonų ir terasų. Gyvenant daugiabutyje, ko gero nesinori bloginti santykius su kaimynais dėl to, jog įrengus savo balkone grindis, visas vanduo nuteka į žemiau esantį. Naudojant aliuminius profilius, išvengsite tokių nemalonių situacijų. 

Ieškantiems, kur įsigyti aliuminius balkonų ir terasų profilius ir kitas statybines medžiagas pigiau, rekomenduojame ne tik susipažinti su mūsų asortimentu, tačiau ir siūlomomis bendradarbiavimo sąlygomis. Pirkti internetu mūsų laikais tikrai apsimoka, nes tai padeda taupyti laiką ir pinigus, ypač kai vyksta akcija ar yra taikomos papildomos nuolaidos.