Montavimo priedai

Atliekant dažymo, gipso kartono pertvarų įrengimo bei kitus remonto darbus, be pagrindinių medžiagų ir įrankių būna reikalingos įvairios smulkmenos, tokios kaip dažymo ir montažinės juostos, uždengimo plėvelės, medsraigčiai ir kitos tvirtinimo detalės. Šie remonto ir montavimo priedai leidžia tvarkingiau atlikti darbus bei pasiekti rezultatą, kuriuo galima būtų didžiuotis.  

Daugelį iš reikalingiausių priedų galima įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Mėgstantys pirkti internetu, dažnai pabrėžia, kad pagrindiniai pliusai yra įprastai geresnė kaina, leidžianti įsigyti daugelį prekių pigiau, ypač jei yra galiojanti akcija. Be to, nereikia stovėti eilėse ir gaišti laiką kelionėse į ir iš parduotuvės.   

Štai kokius montavimo priedus galite rasti mūsų asortimente:

Juostos. Pakavimo, montažinės, dažymo ir garso izoliacinės juostos yra vis dažniau naudojamos atliekant pačius įvairiausius darbus, kur svarbus tikslumas ir yra rizika ką nors ištepti arba sugadinti. Dažant, tinkuojant ir atliekant kitus darbus, kurių procese yra tikimybė, jog aplinkinės sienos ar lubos gali būti išteptos. Dažymo juostų naudojimas yra tiesiog privalomas. Montažinė juosta yra nepakeičiama, kai reikia laikinai, tačiau ganėtinai tvirtai sujungti kelis elementus. 

Tvirtinimo detalės. Kalami varžtai, kaiščiai bei medsraigčiai šioje kategorijoje neabejotinai užima vieną svarbiausių vietų. Jų prireikia net tada kai tenka kabinti paveikslą ant sienos. Taigi atliekant remonto ir montavimo darbus, teks pasirūpinti ne tik reikiamų tvirtinimo elementų kiekių bet ir asortimentu. Savisriegiai gipso kartonui bus reikalingos kai plokštes naudosite pakabinamų lubų ar pertvarų įrengimui. Kokybiškos prekės šioje kategorijoje leis pasiekti įspūdingų rezultatų per gerokai trumpesnį laiką, taip kaip plytelių lyginimo sistema suteikia užtikrina kokybišką galutinį rezultatą.

Bet kurio remonto metu, labai svarbu yra užtikrinti ir patalpų švarą. Šią užduotį leidžia pasiekti uždengimo plėvelės. Iš esmės jos atlieka dvigubą funkciją:

    • Apsaugo grindis, baldus ir kitus patalpų elementus nuo dažų, tinko ar glaisto lašų. Tai yra vienas paprastesnių būdų atlikinėti darbus, neišnešant visko iš kambarių ar patalpų. Taip pat grindys yra apsaugomos ir nuo subraižymo.

    • Palengvina tvarkymąsi. Surinkti ištiestą plėvelę su visomis šiukšlėmis ir ją išmesti užtrunka greičiau nei pilnai valyti kambarį.