Čerpės

Pristatome įvairias šlaitinių stogų čerpes, kurios atkeliavo tiesiai iš profesionalių gamintojų! Visos mūsų tiekiamos čerpės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios leidžia užtikrinti produkcijos patvarumą bei ilgaamžiškumą. Plačiame asortimente rasite daugybės skirtingų formų, matmenų, spalvų bei atspalvių pasirinkimą patiems įvairiausiems poreikiams. Nepraleiskite progos įsigyti už mažesnę kainą su nuolaidomis!


Renkantis stogų dangas namams, susiduriama su labai plačiu pasirinkimu, kuris gali apsunkinti pasirinkimą. Ir nors naujų technologijų pagalba yra atrandami ir sukuriami modernūs būdai, tinkantys stogų statyboms ir dengimui, tačiau daugelis jų yra tik patobulinimas to, kas buvo sugalvota dar prieš kelis tūkstantmečius. Viena tokių dangų yra čerpės – nedideli, pavieniai elementai, dedami ant stogų eilėmis, ir užtikrinantys namo apsaugą nuo įvairių išorinių veiksnių. Čerpių gamybai tradiciškai yra naudojamas molis. Gaminys gaunasi ganėtinai tvirtas, atsparus drėgmei ir temperatūrų pokyčiams, bet sunkus ir nepigus. Tačiau modernūs gamybos būdai, leidžia čerpių gamybai naudoti ir kitas medžiagas, tokias kaip metalas, bitumas ar betonas.

Nuo ko priklauso čerpių kaina?

Pagrindinis veiksnys, turintys įtakos čerpių kainai yra medžiaga iš kurių jos yra gaminamos: Keraminės arba keramikinės - tradicinės čerpės iš deginto molio, pasižyminčios ilgu tarnavimo laiku, itin geromis eksploatacinėmis savybėmis, tačiau aukšta kaina, dėl kurios šio tipo stogo dangą įsigyti gali ne visi net ir tada kai ji parduodama su akcija. Tačiau įvertinus tarnavimo laiką, ši investicija nebeatrodo tokia jau didelė. Betoninės – panašiausias iš išvaizdos keramikos analogas, pasižymintis panašiomis savybėmis, tačiau kainuojantis gerokai pigiau. Jų gamyboje naudojamas presuojamas cemento mišinys, o galutinis produktas yra sunkiai atskiriamas nuo tradicinių šios dangos variantų. Bituminės – moderni stogų danga, kurios privalumai yra mažas svoris, nesudėtingas montavimas ir gera garso izoliacija. Ja dažnai renkasi tais atvejai kai reikalingi greiti, tačiau tvarkingai atrodantys stogų dangos atnaujinimai. Tai yra ir gana nebrangus sprendimas, tačiau ir ne itin ilgaamžis. Taip pat egzistuoja ir keletas stogo dangų, kurios imituoja čerpes, nors dažnai yra gaminamos lakštais, kas leidžia dar labiau sumažinti jų kainą ir palengvinti montavimą. Prie tokių medžiagų priskiriami plieniniai ir kompozitiniai elementai. Rekomenduojame savo klientams čerpes pirkti internetu, iš mūsų elektroninės parduotuvės. Čia esame surinkę labai platų, kokybiškų bei įvairioms kainų kategorijoms tinkančių stogo dangų. Greita ir paprasta paieška, leis per kelias akimirkas surasti dominančius variantus ir iš jų išsirinkti, tą kuris labiausiai tiks Jūsų įrenginėjamam stogui.Šioje kategorijoje prekių nėra.