Keraminiai blokeliai

Keraminiai blokeliai – tai lengvos ir patogios statybinės medžiagos, vertinamos dėl savo gerų šilumą izoliuojančių savybių. Iš jų statomos sienoms praktiškai nereikia papildomo išorinio šiltinimo, dėl ko medžiaga dažnai naudojama privačių namų statyboms. Keraminiai blokeliai yra gaunami ekstruziojos procese. Pasitelkus vakuuminius presus. 

Pagrindiniai blokelių sudedamieji elementai – molis, sumaišytas su mineralinėmis priemaišomis, uolienomis bei vandeniu. Gamybos procese yra paruošiamas visų sausų komponentų mišinys į kurį pilamas vanduo ir sumaišomas iki vientisos masės. Iš žaliava yra formuojami ruošiniai, kurie vėliau yra džiovinami ir sudeginami aukštoje temperatūroje. Porų, arba ertmių formavimui yra naudojamos augalinės medžiagos, kurios sudega gamybos procese. Tarp dažniausiai naudojamų medžiagų porų formavimui yra naudojamos durpės, pjuvenos, ryžių pelai arba šiaudai. Ruošiniuose jos gali sudaryti iki 50 % tūrio.

Gan sudėtingas gamybos procesas lemia tai, jog dažniausiai keraminės plytelės yra gaminamos didelėse gamyklose, tad tikimybė nusipirkti nekokybiškus gaminius yra ypatingai maža.     

Keramikinių blokelių privalumai

Lyginant su kitomis medžiagomis, keramikiniai blokeliai pasižymi šiais privalumais:

    • Tvirtumas, suteikiantis iš jų statomiems namams ilgaamžiškumo.

    • Nedidelis svoris, pasiekiamas gamybos metu formuojamų ertmių dėka, ko pasekoje sumažėja apkrovos pamatams.

    • Atsparumas chemikalams, pelėsiams ir grybeliams.

    • Paprastesnis montavimas, įgyvendinamas dėl specialios blokelių formos, o tiksliau kraštuose esančių griovelių ir išsikišimų, kurių pagalba atskiri blokeliai susijungia.

    • Minimalios mišinio sąnaudos, nes jis yra dedamas tik horizontalioms siūlėms.

    • Dydžių įvairovė, leidžianti pagreitinti statybinius procesus.

    • Lengvas apdirbimas, pjovimas, frezavimas ir tvirtinimo elementų montavimas.

    • Puiki adhezija su daugeliu apdailos medžiagų.

    • Ekologiškumas, dėl gamyboje naudojamų natūralių medžiagų.

    • Atsparumas ugniai, padedantis sumažinti gaisrų padarinius. 

Pirkti keramikinius blokelius internetu - apsimoka!

Internetu įsigyti keraminiai blokeliai niekuo nesiskiria nuo tų, kuriuos rastumėte paprastoje parduotuvėje, tačiau laiko jiems pirkti sugaišite gerokai mažiau. Be to, šis būdas leidžia taupyti ir pinigus, bei daugelį gaminių įsigyti pigiau, nes jų kaina yra tokia pat kaip perkant kitur su akcija.  Dėl šių priežasčių, vis daugiau klientų renkasi apsipirkinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Mes tuo tarpu, stengiamės palaikyti kokybiškiausių gaminių asortimentą už konkurencingą kainą.