Stogų priedai

Kiekvienas stogas – tai gan sudėtinga konstrukcija, kurioje kiekvienam elementui yra numatytas savo vaidmuo. Neabejotinai nešančios konstrukcijos, apšiltinimo medžiagos, apsauginės plėvelės ir pati danga yra būtini visiems namams, tačiau yra ir kitų dalių, kurios nėra naudojami kiekvieno namo statybai, tačiau taip pat gali atlikti pakankamai svarbias funkcijas ir nuo kurių priklauso net ir pastato fasadas. Šie stogų priedai dažnai atlieka pagalbines ir ganėtinai specifines funkcijas. Tad jei norite kad jūsų būstas būtų maksimaliai paruoštas visoms galimoms situacijoms, susipažinkite su šiais stogų priedais.  

Kokie stogo priedai yra reikalingi?

Daugelį dažniausiai sutinkamų stogų priedų pas mus galima įsigyti internetu. Būtent taip pirkti renkasi vis daugiau klientų, suvokdami jog tai ne tik pigiau, bet ir greičiau.  Mūsų asortimente rasite šios produktus:

    • Sniego užtvaros. Pavasarį arba šiltesnėmis žiemos dienomis, jei ant stogo yra susikaupę nemažai sniego, jis pradeda tirpti ir slinkti žemyn. Kartais tai veda prie ganėtinai didelių jo kiekių kritimo nuo stogo, kas savo ruožtu gali sukelti nemenką pavojų apačioje esantiems žmonėms arba turtui. Tam, kad sulaikyti sniegą nuo slinkimo, yra naudojamos užtvaros. Šie elementai yra ypač naudingi labai stačiuose stoguose ir tais atvejais jei jie yra dengti lygia danga, tokia kaip skardos lakštai ir kur sniegui išsilaikyti būna gerokai sudėtingiau.

    • Ventiliaciniai kaminėliai – labai svarbus elementas, kai stogo konstrukcijoje yra numatytas tarpsluoksnis vėdinimas. Be pastarojo, gerokai išauga rizika, jog netolygiai tirpstantis sniegas žiemą bei kaistanti danga vasaros metu gerokai sutrumpins stogo konstrukcijos ar atskirų jos elementų tarnavimo laiką. Ventiliaciniai kaminėliai ir kitos priemonės, užtikrinančios oro masių judėjimą tarp stogo dangos ir žemiau esančių drėgmei bei garams atsparių plėvelių bei membranų, sukuria papildomą barjerą, apsaugantį stogą. 

    • Apsaugos nuo paukščių. Paukščiai yra  sparnuotieji kaimynai, tačiau jų įsikūrimas po tuo pačiu stogu ar pastovūs apsilankymai ant stogo kraštų dažnai reiškia didelę netvarką, o kartais ir stogui, bei kitiems namo elementams padaromą žalą.

Jei domina sniego užtvaros ar ventiliacinių kaminėlių kaina, apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje ir susipažinkite su asortimentu, pasiūlymai ir galimai vykstančia akcija.