Tvirtinimo detalės

Tvirtinimo elementai yra svarbi statybinių ir remonto darbų dalis. Be jų neina apsieiti net kai tenka tarpusavyje sujungti dvi lentas, ką jau kalbėti apie stogų konstrukcijų ir gipso kartono plokščių sistemas. Šioje prekių kategorijoje rasite viską, ko prireiks būtent šiems darbams: 

    • Ankeriai stogui – specialūs ankeriniai stieginiai strypai, skirti mūrtašių sutvirtinimui prie pastato sienos.

    • Tvirtinimo elementai GK profiliams – Gipso kartono karkasų surinkimui naudojamų detalių visumą, palengvinanti ir pagreitinanti darbus, bei leidžianti juos atlikti tiksliau. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje daugelį tvirtinimo elementų galėsite įsigyti pigiau (ypač kai vyksta akcija). Gera kaina yra tik viena priežasčių, dėl ko pirkti internetu yra verta. Ne ką mažiau svarbus yra ir laiko bei jėgų taupymas.  

Tvirtinimo elementų nauda

Be to, kad tvirtinimo elementai padeda atlikti būtinus darbus, sujungiant ir sutvirtinant įvairias konstrukcijas, tačiau tinkamai juos parinkus galime gerokai pasilengvinti sau užduotį. Tai ypač jaučiasi įrenginėjant gipso kartono sistemas. Didžiąją dalį joms skirtų tvirtinimo elementų būtų galima pakeisti analogais, tačiau tokiu būdu darbai ne tik kad nepalengvėtų, bet ir užtruktų gerokai ilgiau. 

Gipso kartono sistemų tvirtinimo elementai gaminami taip, kad visiškai atitiktų naudojamus profilius ir leistų greitai ir tiksliai nustatyti pageidaujamas sujungimų vietas. Jų pagalba pasiekiamas didesnis tikslumas, o visos dalys sutvirtinamos taip, kad reikalui esant būtų patogų atlikti korekcijas. 

Tvirtinimo elementų rūšys

GK profilių sistemų tvirtinimui yra naudojama daug skirtingų elementų. Tačiau tarp populiariausių yra šios:

    • Lubų ir sienų profilio skirti tvirtinimo elementai. Tvirtinasi tiesiogiai prie lubų arba sienų, ir užsilenkia iš abiejų pusių taip, kad tarp užlenkimų būtų galima prisukti profilį. Perforacijos, leidžia viska padaryti preciziškai ir tiksliai

    • Inkarinės pakabos –tvirtinimo elementai, skirti pakabinamų lubų sistemoms. Jų pagalba galiam lengvai reguliuoti konstrukcijos aukštį.

    • Profilių sujungimo/susikirtimo plokštės, dar vadinamos „krabais“ – elementai padedantys sujungti tarpusavyje susikryžiuojančius profilius. Gali būti vieno arba dviejų lygių.

    • Profilių sujungimo elementas – detalė, kurios pagalba kartu sujungiami du profiliai, taip sudarant vieną ilgą.