Statybiniai mišiniai

Aukštos kokybės statybiniai mišiniai, įvairios statybinės medžiagos ir viskas ko reikia patvarioms pastatų konstrukcijos sukurti! Pristatome geriausius, patikimų gamintojų statybos sprendimus, kuriuos rasite plačiame prekių asortimente. Tai įvairūs klijai, tinkai, betono mišiniai bei kitos tvirtam pastatui reikalingos medžiagos. Išsirinkite visuomet gera kaina – mes padėsime priimti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

Statybose gan dažnai tenka naudotis įvairiais mišiniais, be jų būtų neįmanoma paruošti pamato, išlyginti sienų ar atlikti apdailą tiek pastato viduje, tiek ir išorėje. Šiuolaikiniai statybiniai mišiniai – tai patogus būdas pasiruošti skirtingiems darbams, nesukant per daug galvos kiek ir kokių medžiagų teks maišyti tarpusavyje, kad gautųsi reikalinga darbų atlikimui substancija. Viskas ko dažniausia reikia šiais laikais tai atidaryti pakuotę ir pradėti naudotis priemone arba kai kuriais atvejais maišyti mišinį su vandeniu tam tikromis proporcijomis. 

Tie, kam tenka laikas nuo laiko pirkti statybinius mišinius, ko gero sutiks, kad tai nėra labai paprastas darbas, nes tenka kilnoti ir tampyti ganėtinai sunkius maišus ar kibirus, kurių svoris neretai viršija ir 25 kg. Taip pavyksta sutaupyti, nes perkant didesnį kiekį pavyksta sutaupyti ir isigyti kai kuriuos produktus pigiau (ypač kai užtaikoma akcija), tačiau to kaina – poreikis pernešti, pakrauti ir iškrauti ne vieną sunkią pakuotę, kurių bendrą masę neretai siekia 100 ir daugiau kilogramų. Užduotis ne pati lengviausia, dėl ko vis daugiau klientų renkasi jas pirkti internetu. 

Statybinių mišinių tipai

Statybinių mišinių asortimentas yra labai platus tiek dėl gan didelės pasiūlos iš įvairių gamintojų, tiek ir dėl labai plataus jų naudojimo. Nuo pastarojo priklauso ir mišinių sudėtis, o tiksliau pagrindinė, sujungianti medžiaga, pagal kuria jie gali būti skirstomi į kelis tipus:  

Cementas – neabejotinai populiariausia medžiaga, kuri dažnai tarnauja kaip pagrindinis elementas daugelyje mišinių, tarp kurių populiariausi – betonas, blokelių bei plytelių klijai ir išlyginamieji mišiniai tiek sienoms, tiek ir grindims. Visi cementiniai mišiniai yra atsparūs vandeniui, nors būtent vanduo ir yra jų kietėjimo aktyvatorius. Kitos šių mišinių savybės priklauso nuo priemaišų, kuriomis gali būti smėlis, molis arba kalkės.

Gipsas – dar viena gan dažnai sutinkama statybose medžiaga, be kurios praktiškai neapsieina šiuolaikiniai tinko ir mūro mišiniai.

Kalkakmenis -  ne tik cementinių mišinių priemaišas, bet ir dažnai randamas tokiuose gaminiuose kaip dekoratyviniai fasadiniai mišiniai.

Kiti specifiniai gaminiai prie kurių priskiriami tamponavimo, hidroizoliaciniai, akustiniai ir injekciniai mišiniai ir netgi šaltas asfaltas.