Liktiniai klojiniai

Liktiniai klojiniai – tai specialios blokinės konstrukcijos, tarp kurių yra montuojama armatūra ir užpilamas betonas. Jie yra plačiai naudojami statybose ir jų pagalba vyksta pamatų ir sienų įrengimas. Po to, kai yra atliekamas pamato montavimas, liktiniai klojiniai nėra pašalinami, o tampa konstrukcijos dalimi. Tokiu būdu visas procesas tampa gerokai paprastesniu ir greitesniu. Pamatų statybai yra naudojami liktiniai klojiniai, gaminami iš skirtingų medžiagų, kurios suteikia jiems ypatingų savybių. Tarp populiariausių galima išskirti šias:

    • Arbolitas – taip pat vadinamas pjuvenų betonu. Iš šios medžiagos gali būti gaminamos liejinių plokštės arba tuščiaviduriai blokeliai.

    • Betoniniai blokeliai – tvirtos ir ilgalaikės tuščiavidurės konstrukcijos, kurių viduje montuojama armatūra ir užpildomos betonu. Tokiu būdu galima formuoti net ir ganėtinai aukštas sienas.

    • Putų polistirolas – ko gero dažniausiai naudojama medžiaga liktinių klojinių gamyboje. Naudojant šio tipo konstrukcijas, yra iškart atliekamas ir pamato apšiltinimas.

Liktinių klojinių privalumai

Savo populiarumą, liktiniai klojiniai užsitarnavo dėl daugelio privalumų, lyginant su kitais pamatų ir sienų įrengimo variantų. Tarp pačių ryškiausių galima būtų įvardinti šiuos:

    • Gerokai sutrumpintas montavimo laikas. Klojinius lengva transportuoti, pernešti ir įrenginėti.

    • Palengvėja konstrukcijos svoris. Tai ypač aktualu statant sienas, kurios nedidina pamato apkrovas. 

    • Sumažinamos apšiltinimo išlaidos, nes nereikia rūpintis papildomais – šiltesniais pamato sluoksniais.

    • Montavimo darbus galima atlikti praktiškai bet kuriuo metu, nes klojiniai apsaugo betoną net ir nuo šalčio.

    • Po pamato liejimo nereikia rūpintis klojinių pašalinimu, nes jie tampa bendros konstrukcijos dalimi.

    • Darbus gali nesunkiai atlikti net ir vienas žmogus.   

Liktiniai klojiniai pamatams

Mūsų asortimente rasite itin kokybiškus ir patikimus liktinius klojinius Finnfoam. Tai Suomijoje gaminami produktai iš ekstruzinio polistirolo, pasižyminčio labai geromis šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Kaip ir daugelį kitų statybinių medžiagų, klojinių įsigijimas internetu, suteikia galimybę juos pirkti pigiau. Savo klientus siekiame aprūpinti pačiomis kokybiškiausiomis statybinėmis prekėmis bei pasiūlyti geriausias apsipirkimo sąlygas. Gerokai žemesnė kaina leidžia įsigyti produktus ir sutaupyti nelaukiant, kol bus paskelbta akcija ar išpardavimas.