Apšiltinimo medžiagos

Apšiltinimas yra labai svarbus kiekvieno gyvenamojo, komercinio ar biurų pastato statybų dalis. Pagrindinė to priežastis – mūsų klimato ypatumai ir poreikis užtikrinti komfortiškas gyvenimo bei darbo sąlygas bet kuriuo metų laiku. Tam, kad namams ir biurams žiemą būtų lengviau išlaikyti šilumą yra reikalingos apšiltinimo medžiagos, kurių įvairovė mūsų laikais yra ypač plati. Polistirolas, poliuretano plokštė, akmens vata ir kitos priemonės, padeda ne tik užtikrinti komfortišką mikroklimatą patalpose, bet ir apsaugo pastato pamatą, sienas ir stogą nuo išorinių poveikių.        

Kaip pasirinkti tinkamą apšiltinimo medžiagą?

Unikalios savybės, kurios yra būdingos skirtingoms apšiltinimo medžiagoms padeda pasirinkti tinkamiausius sprendimus. Nors ir atlieka daugmaž vienodas funkcijas, tačiau ne visus apšiltinimo variantus galima pritaikyti bet kuriam pastato elementui, tad geriau yra atsižvelgti į jų specifiką.

Polisterinis putplastis arba putų polistirolas -  neabejotinai viena populiariausių ir dažniausiai statybose naudojamų apšiltinimo medžiagų. Jis priklauso nebrangių medžiagų kategorijai ir ganėtinai tvirtai išlaiko patikimos ir efektyvios apšiltinimo priemonės poziciją. Iš šios medžiagos yra gaminamos medžiagos, kurios naudojamos sienų, grindų ir kitų pastato dalių apšiltinimui, o kiekvienas gamintojas stengiasi sukurti produktą, kuris pasižymėtų ypatingomis savybėmis ir leistų išnaudoti maksimaliai polisterinio putplasčio savybes. Tokie produktai kaip Geoporas, Noporas yra gerai žinomi mūsų rinkoje ir atpažįstami ne vien statybų srities profesionalų.

Akmens arba mineralinė vata -  taip pat ganėtinai populiari medžiaga, tinkanti tiek horizontaliam, tiek ir vertikaliam montavimui. Tarp jos pranašumų yra patogus tvirtinimas, universalumas ir kaina. Ji nedegi ir dėl savo specifikos nėra mėgstama graužikų, tad atlieka ir šiokia tokią apsauginę funkciją. Priklausomai nuo techninių savybių ir pritaikymo srities yra išskiriamos kelios mineralinės vatos rūšys: grindinė vata, priešvėjinė vata, fasadinė vata bei minkšta vata. 

Kodėl verta pirkti pas mus?

Ieškantiems, kur įsigyti apšiltinimo ir kitas statybines medžiagas pigiau, siūlome ne tik susipažinti su mūsų asortimentu, bet ir siūlomomis bendradarbiavimo sąlygomis. Pirkti internetu mūsų laikais reiškia taupyti laiką ir pinigus, ypač kai vyksta akcija ar yra taikomos papildomos nuolaidos.