Blokeliai

Plytiniai namai dar prieš keliolika metų būdavo vertinami kaip ganėtinai prabangūs ir pasižymintis labai geromis eksploatacinėmis savybėmis. Tuo pačiu metu statyboms naudojami blokeliai tuo tarpu turėjo pigesnės ir mažiau kokybiškos medžiagos statusą. Tačiau keičiantis laikams, technologijoms ir naujovėms statybų srityje, būtent blokeliai tapo dažnesniu pasirinkimu tiek namams, tiek ir kitos paskirties pastatams. Priežasčių tam yra daugybė: lengvesnis montavimas, mažesnis svoris, geresnės eksploatacinė savybės, platus asortimentas ir daugeliu atveju patrauklesnė kaina.

Kokius blokelius rinktis namo statybai?

Renkantis blokelius namo statyboms, svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieno pastato paskirtį, nes būtent šis veiksnys gali padėti išsirinkti tinkamiausias medžiagas. Gyvenamajam namui. sodo nameliui, vasarnamiui, ūkiniam priestatui ar garažui tinkančios medžiagos gali skirtis iš esmės, tad pagrindiniais pasirinkimo kriterijais turėtų būti: • Svoris. Jis gali leisti sutaupyti įrenginėjant pamatus; • Gabaritai. Nuo jų priklauso laikas ir pastangos skirtos sienų statyboms; • Šilumos izoliacija. Ši savybė padeda sumažinti išlaidas skirtas apšiltinimui ir papildomoms medžiagoms; • Apdailos poreikis. Medžiagos, kurios nereikalauja apdailos gali taip pat padėti sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų. Skirtingos įvairių statybinių blokelių savybės, leidžia jų pagalba spręsti įvairias užduotis, tame tarpe ir papildomų kaštų mažinimo bei darbo laiko sutrumpinimo. Pažvelkime iš arčiau į kelių populiariausių blokelių, naudojamų namų statyboms tipus: Keramikiniai blokeliai – iš esmės yra didesnių gabaritų ir įvairesnių formų plytos. Ekologiškumas, geros šilumos ir garso sulaikymo savybės, tinkamumas, patiems įvairiausiems darbams ir paprastas montavimas – tai tik keletas esminių šios medžiagos privalumų. Akytojo betono blokeliai – tai ganėtinai moderni medžiaga, kuri gali būti gaminama įvairias būdais. Išskirtinė jos savybė – poros, kurios atsiranda gamybos procese sukeliant tam tikras chemines reakcijas. Poros gerokai sumažina blokelių svorį, tačiau suteikia geresnių šilumą izoliuojančių savybių.

Nuo ko priklauso blokelių kaina?

Akcija – nėra vienintelis būdas sutaupyti, perkant blokelius. Kaip ir daugelio kitų statybinių medžiagų, jų kaina dažniausiai priklauso nuo gamyboje naudojamų medžiagų ir technologijų. Vienos jų leidžia pagaminti pigiau, kitos orientuojasi į kitas savybes. Svarbus ir gaminio prekinis ženklas, kuris dažnu atveju nurodo jo kokybę ir patikimumo garantijas. Pirkimo būdas pastaruoju metu taip pat leidžia įsigyti medžiagas pigiau. Dėl šios priežasties, vis daugiau klientų renkasi pirkti blokelius ir kitas mūrijimui reikalingas prekes internetu.

Turimi tokio tipo blokeliai:


Akyto betono blokeliai         Keraminiai blokeliai             

Ventiliaciniai blokeliai      Blokeliai tvorai             

Blokeliai kaminui               Bekoratyviniai blokeliai

Sąraminiai blokeliai          Silikatiniai blokeliai        

Blokeliai pertvaroms        Blokeliai pamatams