Profiliai

Skirtingų parametrų profiliai leis įgyvendinti norimus statybų sprendimus ir atitiks pačius įvairiausius poreikius. Pristatome patikimų gamintojų produkciją, sukurtą taikant aukščiausius gamybos standartus. Išsirinkite lengvoje ir patogioje paieškoje pagal kainą ar kitus rodiklius. Norime, kad kiekvienas klientas atrastų labiausiai ieškomą sprendimą, todėl pristatome skirtingomis savybėmis pasižyminčius profilius įvairiomis kainomis. Profiliai, skirtingų tipų, sienų ir lubų profiliai CD, CW, omega profiliai.

Kiekvienai konstrukcijai iš gipso kartono reikalingas pagrindas – karkasas iš tvirtų, tarpusavyje sujungtų detalių. Tam galima naudoti medinius tašus, tačiau yra gerokai patogesnis ir universalesnis sprendimas – specialūs profiliai GKP sistemai. Jų pagalba gipso plokštės gali būti montuojamos prie lubų, arba iš jų yra formuojamos sienos ir pertvaros. Be to jų pagalba galima kokybiškiau atlikti tinkavimo darbus. 

Dauguma profilių yra gaminami iš dviejų medžiagų: cinkuoto plieno arba aliuminio. Pastarasis pasižymi labai geromis techninėmis savybėmis. Aliuminiai profiliai ilgai tarnauja, yra tvirti ir lengvi. Jais patogu formuoti nišas, o montavimas yra visiškai nesudėtingas. Cinkuotas plienas taip pat pasižymi geromis charakteristikomis ir kiek žemesne kaina. Šiuos profilius nebereikia papildomai apdirbinėti, jie nebijo korozijos, kas leidžia jais formuoti sienas net ir drėgnose patalpose, tokiose kaip virtuvės ir vonios kambariai. Nors plienas ir yra kiek kietesnis nei aliuminis, tačiau profiliai yra gaminami taip, kad į juos būtų nesudėtinga įsukti medsraigčius.   

Profilių montavimas

Montuojant profilius svarbu suprasti pagrindinius skirtumus tarp jų tipų. Su šia užduotimi susitvarkyti padeda ženklinimas, kuris sufleruoja profilio paskirtį ir jo išmatavimus.

CD profiliai – ko gero populiariausias profilių tipas, naudojamas pagrinde pakabinamoms luboms, tačiau tinka ir sienų bei pertvarų sistemoms. CW profiliai – Sienoms ir pertvaroms montuoti naudojami vertikalūs profiliai. UD profiliai – naudojami lubų konstrukcijos kaip perimetriniai, panašiai kaip ir UW – sienų ir pertvarų konstrukcijose. CD/CW ir UD/UW tipo profiliai yra pagrindiniai, be kurių gipso kartono konstrukcijų įrengti nepavyks. 

Prie papildomų ir specialių profilių galima priskirti šiuos gaminius:

    • Omega profiliai – naudojami tais atvejais kai montuojant gipso kartono plokštes nėra naudojamas apšiltinimas, arba kai taupoma vieta.

    • Kampiniai profiliai ir specialūs tinkavimo profiliai – pritaikyti patogesniam tinko sluoksnio uždėjimui.

    • UA profiliai – sustiprinti, skirti durų angoms įrengti

Apsilankydami mūsų elektroninėje parduotuvėje, turėsite galimybę pigiau įsigyti ne vien profilių, bet ir visų kitų gipso kartono plokščių montavimui reikalingų medžiagų. Pirkti pas mus apsimoka nes stengiamės pasiūlyti žinomų gamintojų produktus, o užtaikius kai produktai parduodami su akcija, pavyks sutaupyti ir dar daugiau. Be to perkant internetu, taupomi ne vien pinigai, bet ir laikas.