Hidroizoliacinis mišinys Kreisel DICHTUNGSSCHLAMME 810 25,0kg
Paspauskite nuotrauką, kad ją padidintumėte

Hidroizoliacinis mišinys Kreisel DICHTUNGSSCHLAMME 810 25,0kg

  • Prekės kodas:477902637060
  • €21.44 vnt.
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Dalintis:

Polimercementinė hidroizoliacija naudojama mineraliniams pagrindams nuo drėgmės apsaugoti. Mišinys pasižymi geru sukibimu su mineraliniais pagrindais, garsą bei šilumą izoliuojančiomis plokštėmis. Hidroizoliacinis mišinys, skirtas mineralinėms statybinėms medžiagoms hidroizoliuoti ir naudojamas apsaugoti nuo drėgmės: rūsių sienas, grindis, vonios kambarius, pamatus. Taip pat gali būti naudojamas baseinų, balkonų ir terasų sandarinimui, garsą ir šilumą izoliuojančių plokščių klijavimui bei stiklo audinio tinklelio įplukdymui, įrengiant armuojantį sluoksnį.


Naudojamas rūsio sienoms, grindims, vonios kambariams, balkonams, terasoms, baseinams, vandens talpoms hidroizoliuoti. Putų polistireno plokščių (EPS, XPS) klijavimui ir armavimui šiltinimo sistemose su putų polistirenu KREISEL Wärmedämm-System, kaip sistemos priedas cokolinei daliai. Vidaus darbams.


Pagrindai: užpildytų siūlių mūras, cementinis, kalkinis-cementinis ir gipsinis tinkas, gipso gaminiai, betonas, cementinės ir anhidritinės grindys, šildomos grindys, išlyginamieji mišiniai, plytelės, gaminiai su medienos drožlėmis.

Prekės ženklas
Prekės ženklas Kreisel