Polistireninis putplastis Neoporas EPS 80, nefrezuotas
Paspauskite nuotrauką, kad ją padidintumėte

Polistireninis putplastis Neoporas EPS 80, nefrezuotas

  • Prekės kodas:neoeps80
  • Prieinamumas:Užsakoma prekė
Matmenys, mm

Dalintis:

„NEOPORAS“ – efektyvi šiluminė izoliacija. Naudojamas pastato pamatų, grindų, fasadų ir stogų apšiltinimui.

„NEOPORAS“ – pilkos spalvos polistireninis putplastis, kurio termoizoliacinės savybės yra pagerintos polistireninio putplasčio žaliavą papildant grafitu. Mažos grafito dalelės atspindi arba absorbuoja infraraudonuosius spindulius, taip žymiai sumažindamos šilumos nuostolius. „NEOPORO“ termoizoliacinės savybės yra iki 20 % geresnės negu analogiško tankio paprastas polistireninis putplastis. Pavyzdžiui „TERMOPORAS“ EPS 70 šilumos laidumo koeficientas yra 0,039 W/(m•K), tuo tarpu „NEOPORAS“ EPS 70 – 0,032 W/(m•K). Geresnės termoizoliacinės savybės leidžia suploninti termoizoliacinės medžiagos sluoksnio storį iki 20 %. Tai itin aktualu, kadangi nacionalinėse normose pastatų šiluminei varžai keliami vis didesni reikalavimai, todėl norint įgyvendinti šiuos reikalavimus reikia didinti termoizoliacinio sluoksnio storį. „NEOPORAS“ taip pat naudojamas projektuojant vadinamus 3 litrų ir pasyvius namus.

Didžiausias „NEOPORO“ pranašumas palyginus su kitomis termoizoliacinėmis medžiagomis – ekoefektyvumas. Dėl labai gerų termoizoliacinių savybių užsiduota pastato atitvaros varža pasiekiama su mažesniu negu kitų termoizoliacinių medžiagų kiekiu, tuo pačiu mažėja žaliavų ir energoresursų sanaudos, sumažėja CO2 išmetimai. Visa tai leidžia efektyviai kovoti su klimato kitimu.

„NEOPORO“ panaudojimas leidžia sumažinti ar sutaupyti:

  1. Termoizoliacinės medžiagos storį;
  2. Sumažina termoizoliacinės medžiagos transportavimo kaštus;
  3. Naudojamos trumpesnės smeigės ir lietvamzdžių laikikliai, siauresni cokoliniai profiliai.

Skirtingai nuo įprasto balto polistireninio putplasčio, pilkasis polistireninis putplastis „Neoporas” yra pakuojamas į nepermatomą (baltą) plėvelę. Tamsus polistireninis putplastis absorbuoja daugiau šilumos, todėl plokštės labai stipriai įšyla. Kai „Neoporo” pokai yra sandėliuojami lauke arba sandėliuose, intensyvūs saulės spinduliai gali išlydyti plokštes, todėl labai svarbu tinkamai sandėliuoti ir montuoti polistireninio putplačio plokštes „Neoporas”.

                                                  
NEOPORAS EPS 80
Naudojamas plokščių stogų ir grindų apšiltinimui
termoporasŠilumos laidumo, koeficientas (W/(m•K))≤0,031
Gniuždymo įtemptis esant 10% deformacijai (kPa)≥80
Lenkimo stipris (kPa)≥125

 
Prekės ženklas
Prekės ženklas Ukmergės Gelžbetonis
Gaminio tipas
Gaminio tipas Neoporas