Glaistai

Glaistas - skirtas medienai, tinkui, betonui, metalui ir kitiems paviršiams. Glaistas tinka tiek rankiniam, tiek mašininiam naudojimui, ir juo galite glaistyti betoną, gipskartonį, cementinį ar gipsinį tinką.

Jūsų dėmesiui – kokybiškas glaistas, tinkamas naudoti betonui, metalui, medienai, tinkui, gipskartoniui. Pristatome platų glaisto pasirinkimą skirtingiems paviršiams. Siūlomų prekių asortimente rasite skirtingo dydžio pakuotes universalioms ir specifinėms reikmėms. Su šiomis glaisto rūšimis lengva ir paprasta dirbti, jos tinka tiek rankiniam, tiek mašininiam naudojimui. Atraskite geriausius pasiūlymus prieinama kaina!


Kokybiška apdaila tai pirmiausia lygios sienos ir lubos, nes būtent šie elementai yra labiausiai, matomi ir ant jų ypač greitai išryškėja net ir mažiausi nelygumai. Netgi tada, kai statybose yra naudojamos labai aukštos kokybės medžiagos, yra praktiškai neįmanoma išvengti sujungimo siūlių ar deformacijų, kurias tenka slėpti. Šiam tikslui yra naudojami įvairūs mišiniai, tarp kurių atskirą vietą užima glaistas. Būtent jo pagalba galima išlyginti paviršius iš bet kokios medžiagos. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlome įsigyti visa reikiamas medžiagas, kurių pagalba užbaigti patalpų apdailą bus gerokai paprasčiau. Glaistas sienoms/luboms leis greitai ir kokybiškai ištaisyti bet kokius nelygumus, o glaistas siūlėms paslėps sujungimus tarp medžiagų ir neleis jiems išryškėti net ir po laiko.

Statybinio glaisto tipai

Statybinio glaisto tipai dažniausiai skirstomi pagal tai, iš ko yra gaminami mišiniai. Išskiriami trys pagrindiniai tipai: • Cementiniai glaistai – jų pagrindą sudaro cementas ir šio tipo produktus tinka naudoti tiek lauke, tiek patalpų viduje; • Gipsiniai glaistai – gaminami gipso pagrindu ir jų paskirtis yra išskirtinai vidaus apdaila; • Taip vadinami užbaigiamieji mišiniai – jie dažniausia būna jau paruošti naudojimui ir jais atliekami baigiamieji sienų ir lubų lyginimo darbai.

Statybinio glaisto pasirinkimas

Renkantis glaistą, svarbu atkreipti dėmesį į kelis veiksnius: paviršius, kurį teks glaistyti ir tolimesni apdailos darbai. Jei galutinis variantas numato dažymą, tai sienos turės būti maksimaliai lygios, kam greičiausia teks naudoti kuo smulkesnės tekstūros glaistą. Pažvelkime į tai, kuo skiriasi glaistai skirtingiems paviršiams. Glaistas betonui – gali būti tepamas tiesiogiai ant paviršiaus. Įprastai betoniniai elementai būna ganėtinai lygus, tad jums pakaks visai plono glaisto sluoksnio. Tas pats galioja ir tais atvejais, kai yra naudojamas glaistas metalui. Skirtumas čia tik toks, kad siekiant geresnio glaisto ir paviršiaus sukibimo, bus reikalingas gruntas. Glaistas tinkui – yra tiesiog privalomas, dėl aukšto paviršiaus grūdėtumo. Kaip ir glaistas medienai, tinko mišiniai dažnu atveju, turėtų būti pralaidūs drėgmei, kitaip jis gali pradėti trūkinėti. Siekiame, kad mūsų klientai rastų mūsų asortimente visas jiems reikalingas statybines medžiagas ir galėtų jas pirkti ne tik pigiau, bet ir patogiau. Dėl šios priežasties, stengiamės kad kiekvienos prekės kaina būtų konkurencinga visada, o ne vien tada, kai skelbiama akcija. Be to suteikiama galimybė įsigyti viską internetu leidžia klientams sutaupyti ir daug brangaus laiko bei pastangų.