Banguoti lakštai Eternit Agro XL 2500x1130mm
Paspauskite nuotrauką, kad ją padidintumėte

Banguoti lakštai Eternit Agro XL 2500x1130mm

  • Prekės kodas:A0000075441
  • €20.63 vnt.
  • Prieinamumas:Sandėlyje
Banguotų lakštų spalva

Dalintis:

Eternit Agro L ir XL - Užtikrintas pasirinkimas kiekvienam ūkiui

„Eternit Agro“ lakštai skirti ūkininkams, kurie ieško saugios ir patikimos stogo dangos, pritaikytos jų ūkio šakai ir sudarančios gerą mikroklimatą gyvūnams bei sandėliuojamai produkcijai.

Gaminant „Eternit Agro“ lakštus, naudojama saugumo technologija Safety Strips®. Specialios saugumo juostelės užtikrina, jog lakštai atlaikys dideles apkrovas, o darbas ant stogo bus saugus.

Banguotiems lakštams nudažyti naudojami specialūs difuziški dažai, kurie leidžia stogui kvėpuoti. Naudojant šiuos dažus, nesukuriamas šiltnamio efektas pastato viduje, todėl nesikaupia kondensatas. Taip apsaugomos namo konstrukcijos, apšiltinimo sluoksnis nuo sudrėkimo.

Privalumai:

Gera garso izoliacija

Banguoti lakštai iš pluoštinio cemento pasižymi ne tik labai geromis šiluminėmis savybėmis,bet ir aukštos kokybės garso izoliacija. Dėl šios akustinės savybės stipriai sumažinama gyvūnų patiriamo streso tikimybė, be to, tampa maloniau dirbti tokioje aplinkoje. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkai pažymi, kad gyvūnų laikymo vietose triukšmo lygis neturėtų viršyti 70 – 80 dB.

Nedegi medžiaga

Pluoštinis cementas yra nedegus. Mūsų banguoti lakštai taip pat pasižymi puikiomis priešgaisrinėmis savybėmis (degumo klasė A2-s1, d0 pagal EN 13501-1).

Atsparumas cheminiam poveikiui

Pluoštinis cementas nepūva, jo neveikia pelėsiai, bakterijos, kenkėjai ir cheminės medžiagos. Prie pluoštinio cemento lakštų nelimpa purvas, ant jo nesidaugina bakterijos. Mūsų siūlomi banguoti lakštai padės sukurti optimalią aplinką laikomiems gyvūnams ir produktams.

Optimali ventiliacija

Pluoštinis cementas yra natūraliai orui pralaidi medžiaga, mažinanti kondensato susidarymą ir neleidžianti formuotis rūdims. Todėl stogas yra atsparesnis aplinkos poveikiui net ir tada, kai sąlygos yra itin skatinančios koroziją (pavyzdžiui, fermose, kur išsiskiria didelis azoto kiekis). Be to, banguotų lakštų dažai yra difuziški ir leidžia stogui kvėpuoti. Gerai vėdinamoje patalpoje gyvūnai jausis geriau. Iki visiško minimumo sumažinamas, dėl karščio arba krintančių susikondensavusių vandens lašų, gyvūnų patiriamas stresas

 

Prekės ženklas
Prekės ženklas Eternit Baltic
Gaminio tipas
Gaminio tipas Beasbestinis šiferis