Velux Tūrinė tarpinių sistema "Dormer"
Paspauskite nuotrauką, kad ją padidintumėte

Velux Tūrinė tarpinių sistema "Dormer"

  • Prekės kodas:2022 BK
  • €2,699.99 vnt.
  • Prieinamumas:Užsakoma prekė
Dormer tūrinės tarpinių sistemos išmatavimai

Dalintis:

Tai puiki alternatyva tradiciniams tūriniams mansardos langams. Ši konstrukcija transformuos bet kurią mansardą į šviesų ir erdvų kambarį. VELUX stogo langai sumontuojami į keturių arba šešių langų blokus ir pakeliami 600 mm virš stogo. VELUX tūrinė sistema tinka banguotai stogo dangai, komplektuojama su apskardinimo ir šiltinimo elementais bei kitais montavimui paruoštais komponentais. Tai saugus ir tvirtas sprendimas, kuris atitinka visus profesionalius sandarumo ir kokybės reikalavimus. Į konstrukciją galima montuoti 3 dydžių stoglangius: MK06, PK06, SK06 Daugiau erdvės ir dienos šviesos vos per vieną dieną

Įsirengdami sistemą "Dormer" lengvai praplėsite savo namų erdvę. Tai apšiltinta konstrukcija, į kurios sudėtį įeina visi montavimui reikaling i komponentai. Šią sistemą galima sumontuoti vos per vieną dieną*. Beliks tik pabaigti vidaus apdailos darbus ir jau galėsite džiaugtis naujai atsivėrusia erdve ir atsiradusiomis interjero dekoravimo galimybėmis.

*Vienos dienos montavimo trukmė paskaičiuota tarpinių sistemos "Dormer" montavimui, neįtraukiant laiko, skirto vidaus apdailos paruošimui.

VELUX sistemos "Dormer" privalumai

VELUX sistema "Dormer" įleidžia į patalpą 2.5 karto daugiau dienos šviesos, lyginant su to paties įstiklinimo ploto tradiciniais tūriniais stoglangiais.

Arčiau dangaus

VELUX tūrinė tarpinių sistema "Dormer" transformuoja patalpą, įleisdama didelį srautą dienos švieso ir sukurdama nuostabų erdvės pojūtį. Tai inovatyvi alternatyva tradiciniams tūriniams stoglangiams, kuri leidžia pakelti stogo langus aukščiau virš stogo ir padidina patalpos tūrį. Kambariai tampa be galo šviesūs ir erdvūs.

Tradicinis tūrinis stoglangis sudarytas iš lango ir stogo, tuo tarpu VELUX sistemoje "Dormer" langai įrengiami vietoje stogo konstrukcijos. Toks įrengimo būdas suteikia kambariams daugiau natūralios dienos šviesos ir yra paprastesnis tuo atžvilgiu, kad dažniausiai nereikia atskiro statybų leidimo (konkrečiam atvejui pasitikslinkite vietinėse institucijose) ar ilgo montavimo darbų laiko. Iš tikrųjų, sistema "Dormer" paprastai sumontuojama per vieną dieną*.

  • Daugiau dienos šviesos patalpoje, lyginant su tradiciniais tūriniais stoglangiais
  • Rafinuotas dizainas ir daugiau naudingos vidaus erdvės bei dienos šviesos
  • Į sistemą galima sumontuoti VELUX INTEGRA® langus ir nuotoliniu būdu juos valdyti bei automatiškai atverti, norint išsivėdinti kambarius
  • Gaminama langų grupėms, sudarytoms iki šešių langų
  • Dažniausiai nereikalingas papildomas statybų leidimas (konkrečiam atvejui pasitikslinkite vietinėse institucijose)

*Vienos dienos montavimo trukmė paskaičiuota tarpinių sistemos "Dormer" montavimui, neįtraukiant laiko, skirto vidaus apdailos paruošimui.

Prekės ženklas
Prekės ženklas Velux
Gaminio tipas
Gaminio tipas Stoglangių montavimo priedai