Silikatiniai blokeliai SLS 15 MPA, sienoms
Paspauskite nuotrauką, kad ją padidintumėte

Silikatiniai blokeliai SLS 15 MPA, sienoms

  • Prekės kodas:200050725337
  • €1.13 vnt.
  • Prieinamumas:Užsakoma prekė
Silikatinių blokelių išmatavimai

Dalintis:

Silikato blokai SLS yra tinkami greitam išorės atraminių sienų įrengimui. Jie leidžia greitai ir efektyviai sukurti lygaus pagrindo sienas, net ir tiems, kurie neturi daug patirties statybose.

Bloko SLS pagaminimo pagrindas smėlis ir kalkės, o patogumui yra "grioveliai/rankenos" patogesniam blokų paėmimui mūrijimo metu. Blokas pagamintas iš šlapio mišinio kalkių ir kvarcinio smėlio, o veikiant galingiems presams ir aukšto slėgio garams, įgyja monolitinę struktūrą. Gaunamas rezultatas - silikatinių blokų tvirtumas, laikomas viena labiausiai išskiriančių savybių, iš kitų blokelių rūšių, dėl ko šie silikatiniai blokeliai neretai vadinami ilgaamžiais.

Didelio formato (vienas vienetas atstoja šešias plytas) užtikrina statybų proceso greitį, o "griovelių/rankenų" sistema, leidžia stebėti kiekvienos sumūrytos eilės tikslumą. O plokščios sienos - plonas tinko sluoksnis.

Be aukšto mechaninio atsparumo, silikatiniai blokai yra ir estetiškos išvaizdos, ir nereikalauja specialios apsaugos nuo drėgmės ir ultravioletinių spindulių.

Dėka šiuolaikinės technologijos ir automatizavimo, šie baltarusiški silikatiniai blokeliai, išsiskiria dideliu geometriniu tikslumu ir yra aukščiausios kokybės.
Prekės ženklas
Prekės ženklas SLS Group
Gaminio tipas
Gaminio tipas Silikatiniai blokeliai