Plieninė lietaus nutekėjimo sistema

Bud-Masz firmos lietaus nutekėjimo sistema. Ji yra gaminama iš aukštos kokybės suomiško ir prancūziško plieno. Skarda, iš kurios gaminama lietaus nutekėjimo sistema, yra padengta 275 g/m2 55 mikronų poliuretano sluoksniu. Vienas iš pagrindinių privalumų - paprastumas ir greitas surinkimas. Sistemai suteikiama 10 metų garantija.

 

 Metalinė stačiakampė lietaus nuvedimos sistema
Lietaus vandens nuvedimo sistema yra skirta individualiems namams, viloms, sublokuotiems namams, terasoms, balkonams, komercinės, ūkinės paskirties pastatams, garažams.
Kasmet patikrinkite sumontuotos lietaus vandens nuvedimo sistemos būklę. Rekomenduojame sudėtingų stogo konstrukcijų, šlaito plokštumų susikirtimo vietose, įlajose, latakuose susikaupusį purvą, spyglius, lapus pašalinti du kartus per metus - rudenį ir pavasarį

 

Metalinė apvali lietaus nuvedimo sistema

Ši sistema - puikus sprendimas lietaus vandens nuvedimui tiek naujuose, tiek renovuojamuose pastatuose. Ji yra pakankamai universali projektuojant įvairios paskirties ir skirtingomis dangomis dengtų pastatų stogus. Sistema gaminama iš 0,5 mm storio cinkuotos skardos, iš abiejų pusių padengtos polimeriniu sluoksniu.

 

Spalvos:

Tamsiai ruda, raudona, raudonos plytos, tamsiai žalia, tamsiai pilka, balta, juoda